Polskie kosmetyki to te, które nie kojarzą się z najwyższą półką i luksusem. Są jednak takie marki, które mają polskie korzenie i mogą pretendować do miana tych najlepszych na świecie. Znane są one w każdym zakątku globu i cieszą się uznaniem kobiet, a także kosmetologów. Takimi kosmetykami są te sygnowane nazwiskiem Helena Rubinstein. Poznaj historię tej marki i zobacz, jakie kosmetyki proponuje.

Polskie kosmetyki luksusowe

Kosmetyki Helena Rubinstein to te jedne z najbardziej luksusowych i najdroższych. Ich właścicielem jest koncern L’Oreal, jednak twórcom preparatów pielęgnujących jest Helena Rubinstein. Urodziła się ona na krakowskim Kazimierzu jako Żydówka polskiego pochodzenia. Mimo braku wykształcenia w kierunku biologii czy chemii szybko zaczęła spełniać swoje marzenia o kosmetycznym imperium. Swoje pierwsze kremy stworzyła w Australii, gdzie wyjechała jako nastolatka. Recepturę preparatów oparła na wyjątkowych składnikach i recepturze prosto z Polski. Jej kremy od razu zyskały dużą popularność, a sklep z mazidłami, który otworzyła, był tłumnie odwiedzany przez setki klientów.

Młoda Helena nie zadowoliła się jednak sukcesem w Australii. Szybko spakowała się i wróciła na stary kontynent. Swoje sklepy otwarła w Londynie i Paryżu. Można było w nich kupić specyfiki poprawiające urodę. Jej wyroby nie tylko odznaczały się wysoką skutecznością, ale i pięknymi opakowaniami sygnowanymi inicjałami założycielki marki. Na tamte czasy takie podejście do estetyki i dbałości o szczegóły było nietypowe, ale szybko zyskały rzesze fanów. Kosmetyki Helena Rubinstein szybko stały się symbolem luksusu, elegancji, kobiecości, wyrafinowania. Dziś postrzeganie marki niewiele się zmieniło, natomiast w swojej ofercie marka posiada o wiele więcej preparatów niż kiedyś. Marka Helena Rubinstein oferuje obecnie przede wszystkim kosmetyki oparte na tradycyjnych recepturach, a jednocześnie nie bojąca się sięgać po awangardowe rozwiązania.

Kosmetyczny lider hi-tech

Celem marki Helena Rubinstein jest tworzenie kosmetyków do pielęgnacji opartych na innowacyjnych i najnowszych rozwiązaniach. Stąd też marka stale współpracuje z wiodącymi naukowcami z dziedzin biologii, chemii, kosmetologii, a także pełnymi garściami czerpie z najnowszych tradycji. Preparaty, które wychodzą z laboratoriów Heleny Rubinstein to te, które przeszły szczegółowe badania kliniczne, z formułami roślinnymi, komórkami macierzystymi wzmacniającymi aktywność komórek skóry i wykazujące działanie przeciwstarzeniowe.

Jakie kosmetyki proponuje marka Helena Rubinstein?

Po kosmetyki Helena Rubinstein powinny sięgać przede wszystkim kobiety z cerą dojrzałą. Wśród propozycji marki znajdą one kultowe kremy, sera i inne preparaty pielęgnacyjne. Potężny dział produktów stanowią też te do wykonania perfekcyjnego makijażu. Pozytywne opinie zbierają podkłady do twarzy, które wyrównują koloryt i zapewniają cerze piękny wygląd oraz maskary Helena Rubinstein o właściwościach podkreślających, wydłużających i zwiększających maksymalnie objętość rzęs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj