Mimo, że przyjęło się, że to głównie przedstawicielki płci pięknej troszczą się o swój wygląd zewnętrzny, nie sposób nie zauważyć, że na zadbanym wyglądzie zależy również panom. Można wyróżnić wiele okazji, z powodu których mężczyzna decyduje się na formalny strój. Jeśli zaś decydujemy się na formalny strój, bardzo często sięgamy po krawat.

Chcesz wiedzieć jak dopasować krawat do koszuli? Postaw na kontrast!

Każdy mężczyzna chciałby prezentować się atrakcyjnie w stroju formalnym. Nic więc dziwnego w tym, że przy wyborze krawatu bierzemy pod uwagę rozmaite kryteria. W sklepach internetowych i stacjonarnych znajdziemy całe mnóstwo krawatów w różnych wzorach i kolorach, dlatego każdy, nawet najbardziej wybredny konsument znajdzie produkt idealny dla siebie. Jeżeli chcemy prezentować się naprawdę elegancko, powinniśmy tak dopasować krawat do koszuli, aby można było mówić o kontraście. Sprawdzonym połączeniem będzie zawsze czarny krawat oraz biała koszula. Na pewno warto byłoby również zdecydować się na koszulę ecru oraz granatowy krawat. Takie zestawienie jest dość formalne, dlatego świetnie sprawdzi się w biurze czy na weselu.

O czym jeszcze pamiętać dopasowując krawat do koszuli?

Każdy, kto chce wiedzieć jak dopasować krawat do koszuli musi również odpowiedzieć sobie na pytanie na jakim efekcie mu zależy. Jak już zostało wspomniane powyżej, najbardziej formalne jest zestawienie kolorów kontrastujących ze sobą. Oczywiście, jeżeli zależy nam na eleganckim połączeniu, warto wykorzystać czerń, biel oraz granat. Jeśli jednak okazja jest mniej formalna, lepiej będzie zdecydować się na mniej poważne barwy. Na romantyczną kolację we dwoje śmiało możemy założyć koszulę w kolorze butelkowej zieleni lub burgundu i zestawić ją z czarnym lub granatowym krawatem. Jeżeli nie do końca wiemy jak dopasować krawat do koszuli, poprośmy o pomoc sprzedawcę, który doradzi nam najbardziej odpowiednią na daną okazję stylizację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj