Bardzo często w związkach partnerskich zdarza się, że czuć pewną monotonię, rutynę czy nawet nudę w sypialni. Prowadzi to niestety do wypalenia, przez co takie związki się po prostu rozpadają. Warto więc zastanowić się, w jaki sposób można zaskoczyć swojego partnera. Czasami wystarczy tak naprawdę jedna skromna rzecz, która odmieni całe wasze wspólne życie.

Seks oralny

Raczej mało facetów skarży się na jakość seksu oralnego. Nawet w przypadku, kiedy nie jesteś doświadczona w tym temacie! Jeżeli nie odczuwa on na swoim penisie zębów czy paznokci, Twój partner zdecydowanie będzie zadowolony z propozycji seksu oralnego. Warto jednak stale udoskonalać swoją technikę. W ten sposób możesz zaoferować swojemu ukochanemu coś nowego.

Zdecydowanie warto pamiętać o tym, że liczą się tutaj nie tylko usta, ale również dłonie. Można również pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu. Świetnie sprawdzą się tutaj lubrykanty o owocowych smakach, które zapewnią nie tylko łatwiejsze ruchy dłoni, ale również cały seks oralny będzie o wiele przyjemniejszy.

Warto zwracać uwagę na szybkość, głębokość oraz ruch podczas seksu oralnego. Należy zacząć powoli i przyspieszać stopniowo zwracając uwagę na wszelkie reakcje partnera. Obecnie filmy dla dorosłych przedstawiają dość szybki i agresywny seks, jednak warto postawić na delikatniejsze ruchy. Może być to świetne rozwiązanie, które wam się spodoba. Pamiętaj, aby dopasować się do ruchów bioder partnera, aby nadać odpowiednie tempo. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby samej nadawać tempo, warto uprzedzić partnera, aby nie trzymał Cię za głowę. Twój komfort jest również tutaj bardzo ważny!

Pamiętaj również o pieszczeniu ciała partnera swoimi dłońmi. Często mężczyźni lubią pieszczoty jąder, stymulację sutków albo prostaty. Warto uwzględnić również zmianę pozycji, aby doprowadzić go szybciej do orgazmu.

Zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne prędzej czy później pojawiają się w życiu seksualnym większości par. Jeśli więc przerobiliście etap bielizny, kamasutry, czy przebieranek to zdecydowanie nadejdzie czas na gadżety erotyczne. Na szczęście oferta takich zabawek jest bardzo szeroka, więc z pewnością znajdziecie coś, co urozmaici wasze miłosne igraszki. Duża część urządzeń jest przeznaczona dla kobiet jednak, jeżeli mężczyzna zobaczy, że bawisz się sama ze sobą, może on poczuć silne podniecenie. Dla niego natomiast interesującym gadżetem mogą być nakładki wibrujące na penisa. Dodatkowo można zaopatrzyć się w kajdanki oraz chustkę, która będzie miała wszechstronne zastosowanie. Interesująca wyglądają choćby takie wibratory dla par.

Jest to jednak dopiero początek zabawki z gadżetami erotycznymi. Jeśli tylko zdecydujemy się na wprowadzenie ich do naszej sypialni, będziemy raczej chcieli skorzystać z coraz to nowszych rozwiązań. Warto jednak pamiętać, że należy wcześniej uzgodnić preferencje co do takich zabawek. Nie wszystkie urządzenia czy nakładki mogą się spodobać mężczyźnie. Nie każdej kobiecie przypadną do gustu narzędzia do BDSM. Warto więc ustalić pewne kompromisy.

Punkt G

Odbyt w wielu relacjach stanowi temat tabu. Większość mężczyzn raczej nie będzie chętna na poznawanie swojego własnego anusa, dlatego należy do tego podchodzić ostrożnie. Jeżeli nie jest on gotowy na taki krok, zawsze można pokusić się na stymulację prostaty. Dzięki masowaniu odpowiedniego miejsca, możesz doprowadzić swojego mężczyzne do jeszcze silniejszego podniecenia. Zwykle po takich czynnościach jego orgazm jest o wiele silniejszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj