Możliwości tatuowania są dziś o wiele większe niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dlatego też coraz więcej osób marzących o wyjątkowym obrazku na swoim ciele, stawia na kolorowe tatuaże. Obecnie oferuje je większość salonów. Co powinieneś wiedzieć, zanim się na taki zdecydujesz? Przekonaj się!

Renoma studio tatuażu – klucz do trwałości

Przede wszystkim, zanim zaczniesz myśleć o konkretnych wzorach czy barwach, dokładnie zastanów się, czy takie zdobienie to na pewno coś, co chcesz mieć – w końcu będzie ono z Tobą przez resztę życia. Musisz też przemyśleć kwestię wzoru, i to z tego samego powodu. Gdy już wszystko dopracujesz w domowym zaciszu, wybierz studio o odpowiedniej renomie. Weź pod uwagę nie tylko opinie w internecie, ale również własną intuicję. Udaj się tam osobiście, by porozmawiać o swojej koncepcji i zwróć uwagę na to, w jakich warunkach są wykonywane rysunki na ciele. Kolorowe tatuaże w Warszawie wykonywane przez studio Azazel to trudna sztuka – dlatego warto zlecić ją profesjonalistom w swoim fachu. Dzięki temu upewnisz się, że nie tylko cały proces odbędzie się bezpiecznie, ale również nasycenie będzie odpowiednio mocne przez długi czas.

Kolorowe tatuaże – czy blakną szybciej niż czarne?

To podstawowa informacja na temat tego rodzaju malunków na skórze. Czarne tusze są dużo mocniej napigmentowane – trudniej się wchłaniają, ale też dają większy kontrast i dłużej się rozkładają. To właśnie sprawia, że wykonując matching tatuaże, czyli specjalnie zdobienia dla par, pasujące do siebie stylistycznie i tematycznie, warto wziąć pod uwagę kolor – aby był on jak najtrwalszy i nie wymagał poprawek po zaledwie kilku latach. Barwy inne niż czarna, szczególnie te jasne, szybciej bledną, i z tym niestety należy się liczyć przychodząc do studia na kolorowe wzory. W dobrym salonie zostaniesz o tym uprzedzony, abyś wiedział, że jeśli barwa straci na nasyceniu za pewien czas, nie jest to podstawą do składania reklamacji.

Czy kolorowe tatuaże bardziej bolą?

Nie, barwa tuszu nie ma żadnego wpływu na to, czy tatuowanie będzie bardziej bolesne. Czasem jednak kolorowy tatuaż w przeciwieństwie do tego z samym czarnym konturem, wymaga wypełnienia określoną barwą. To sprawia, że skóra jest podrażniona na większej powierzchni, i może się wydawać, że jest to bardziej bolesne. Jeśli zatem planujesz tego rodzaju ozdobę na swoim ciele, nie przejmuj się – dyskomfort z pewnością będzie, ale uda Ci się przez to przejść.

Jak dbać o kolorowy tatuaż?

Pokrywanie skóry tuszem wymaga bardzo ścisłego stosowania się po zabiegu do konkretnych zabiegów zalecanych przez tatuatora. Marzą Wam się matching tatuaże, które będą przez wiele lat zdobiły Wasze ciała i wyglądały identycznie? W takim razie koniecznie zaopatrzcie się w specjalne kremy i masła do używania w ciągu dnia. Na noc konieczne będzie specjalne serum odżywiające, a w przypadku słonecznej pogody – balsamy z filtrem. Wszystko po to, aby szybciej zregenerować uszkodzoną skórę i nadać obrazkowi odpowiedniego nasycenia – bez względu na jego kolor. Nie zapominaj o tym, przychodząc do studia tatuażu!

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj