Chcąc zadbać o swój styl jak najlepiej, warto zwrócić uwagę nie tylko na odzieżowe trendy, ale także modne fryzury męskie. Odpowiednio dobrane strzyżenie lub uczesanie potrafi dodać i charakteru i doskonale podkreślić męski styl.

Modne fryzury męskie dla krótkich włosów

Wszystkim miłośnikom krótkich włosów, a zarazem wygody, jaką zapewniają tak stylizowane modne fryzury męskie, z pewnością przypadną do gustu cięcia w stylu buzz cut. Tego typu fryzura ma swoje początki w wojskowym stylu, choć nie mniejszą popularnością cieszy się obecnie także wśród sportowców czy celebrytów. Z uwagi na swój charakter pozwala zapomnieć o czasochłonnym układaniu włosów każdego ranka, a do tego doskonale komponuje się z zarostem lub brodą.

Inne ciekawe propozycje w świecie modnych męskich fryzur, które dobrze sprawdzą się na krótkich włosach to m.in. french top czy side part. Pierwszą wyróżnia krótkie strzyżenie boków z nieco dłuższą górą. Ta fryzura różni się więc od swojej poprzedniczki, wciąż jednak pozostawia spore pole do popisu prostocie, wygodzie i wszechstronności dopasowania jej do wybranego stroju. Side part natomiast cechuje przedziałek i duża dowolność w układaniu – to męska fryzura, którą możemy zaczesać na bok, nadając jej elegancki charakter lub wprowadzić nieco kontrolowanego nieładu. W obu przypadkach będzie to jednak wymagało nieco więcej pracy niż pozostałe dwie, równie modne fryzury męskie.

Długie włosy i modne fryzury męskie

Posiadaczom nieco dłuższych włosów nowoczesne fryzjerskie trendy także pozostawiają wiele możliwości. Modne fryzury męskie na długich włosach możemy uzyskać, decydując się np. na dowolność w ułożeniu przedziałka lub cięcie z asymetryczną grzywką. W przypadku posiadaczy długich włosów, np. sięgających do ramion, modna męska fryzura to stylizacja włosów w klimatach kalifornijskich surferów i ułożenie ich w z pozoru niedbałe lekkie fale. Ceniącym wygodę panom, którzy nie chcą rezygnować z długich włosów, przypadnie do gustu nieśmiertelny kucyk. Jeśli chodzi o modne fryzury męskie, możliwości jest naprawdę wiele – warto śledzić najnowsze trendy, aby dopasować efekt końcowy do własnych potrzeb oraz przyjętego stylu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj