Zaręczyny to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Ten piękny moment poprzedzają dwa niezwykle poważne wybory. Jednym z nich jest postanowienie, że Twoja wybranka to ta jedyna. Drugim – znalezienie i zakup idealnego pierścionka zaręczynowego. W podjęciu pierwszej decyzji nie możemy Ci pomóc, ale w wyborze pierścionka z chęcią doradzimy! 

Jak poznać rozmiar palca przyszłej narzeczonej? 

Zanim kupisz lub zamówisz pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej, musisz znać rozmiar jej palca. Jeśli Twoja partnerka nosi biżuterię i pierścionki na co dzień – masz ułatwione zadanie. Wystarczy, że ukradkiem zabierzesz jeden z nich i pokażesz go w sklepie jubilerskim, by tam zmierzyć jego rozmiar. 

Jeśli nie masz tego komfortu, możesz podpytać przyjaciółkę swojej dziewczyny, czy nie ma może takich informacji. W porozumieniu z najlepszą koleżanką możecie też dyskretnie wyciągnąć od Twojej wybranki ten ważny wymiar. Inną metodą jest zmierzenie palca dziewczyny podczas snu za pomocą nitki, tasiemki lub paska wyciętego z papieru. 

Jak dowiedzieć się, jaki pierścionek jest tym wymarzonym? 

Skoro masz pewność, że Twoja dziewczyna powinna zostać Twoją żoną, powinieneś dość dobrze ją znać. Idealny pierścionek zaręczynowy wybierz na podstawie tego, co o niej wiesz. Czy lubi klasykę czy przełamuje schematy? Jaki jest jej ulubiony kolor? Może jakiś model biżuterii ma dla niej szczególne znaczenie? 

Dla dziewczyny, która kocha ponadczasową elegancję, klasyczny, złoty pierścionek zaręczynowy z pojedynczym diamentem będzie najlepszym wyborem. Taki model to od dziesiątek lat najchętniej wybierana opcja. Jeśli Twoja wybranka woli ekstrawagancję, kolory i nietypowe rozwiązania, postaw raczej na finezyjny kształt pierścionka i kolorowy kamień szlachetny. Wtedy z pewnością ją zachwycisz. Możesz też o pomoc w wyborze poprosić jej przyjaciółkę, siostrę czy mamę, które znają ją dłużej i od zupełnie innej strony. 

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy? 

Zakup pierścionka zaręczynowego to spory wydatek. Wybór odpowiedniego sklepu jubilerskiego pozwala często na całkiem sporą oszczędność. Wybierając sklepy online zyskujesz nie tylko bardziej atrakcyjne ceny, lecz także szerszą ofertę modeli pierścionków zaręczynowych. Sprawdzone i godne zaufania internetowe sklepy z biżuterią to świetne miejsce, by kupić idealny pierścionek dla swojej przyszłej żony. 

Wybór pierścionka zaręczynowego to niełatwa decyzja, jednak znalezienie idealnego modelu znacząco zmniejsza stres związany z zadaniem tego najważniejszego pytania. Powodzenia! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj